Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-24, 21:40   #4333
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ewska podziwiam Cię za to że wytrzymujesz tak długą rozłąkę z mężem. Ja znoszę co miesięczne wyjazdy i nie wiem jak długo będę cierpliwa. A Ty już tak 4 lata... Na pewno relacje ulegają zmianie i nie jest łatwo.
Nie ma co podziwiać jak się mocno kocham ma do siebie zaufanie to wszystko się przetrwa

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość

Ewesko :glaszcze: Bardzo cieżko jest być w związku na odległość - byłam w takich dwóch i oba nie przetrwały, tzn. jeden z powodu odległości, drugi z innego, ale w obu wkradł się brak zaufania i poczucia oparcia w drugiej osobie. Dlatego podziwiam Cię - nie jest łatwo samej wychowywać synka i życ ze swiadomoscią, że Ciebie i twojego Ukochanego dzielą setki kilometrów i nie mozesz sie do niego przytulić gdy poczujesz taka potrzebę...
Z tym przytulaniem to racja, cieszę się że mam synka bo sama nie dałabym chyba rady, a tak to zawsze sobie z nim pogadam, poprzytulamy się i tak strasznie mocno się nie tęskni. Dzieli nas 1500km bardzo duża odległość, ale nie wyobrażamy sobie jakbysmy mogli nie być razem nawet na odleglość Ale za to jakie przywitania są fajne

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a ja prawko oblalam o ;P aleee nie bede sie nad soba rozczulac ani o tym rozmawiac tak tylko pisze dla informacji;P hehe nastepny egzam mam we wtorek o 19

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jak dobrze pojdzie..znaczy jak mi wyraza zgode na raty to biore laptopa i aparat nikon d 3000 bedzie zdjeeeec a zdjeeec i wtedy sie chyba udam do Eweski naszej po lekcje obslugi hehe :P
Nie ma co się przejmować prawkiem ja oblałam 3 razy i zostawiłam to pieronstwo i 1,5 roku już nie zdawałam, nie mogę się zebrać w koncu na egzamin :/ Co za sprzęcior sobie kupujesz bomba Ja mam tylko D60 więc obawiam się że za wiele nie będę mogła pomóc
Nie moge się już doczekać Twoich fotek, zawsze super ci wychodziły


Ja własnie wróciłam z sesji, jestem wykonczona.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora