Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-04, 17:04   #1466
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Snow dziekuje za linka , znalazlam rano ten watek i tam w sumie o blondzie jest niewiele. Jedna dziewczyna wkleila zdjecie po (ale nie przed wiec nie wiadomo) i pisala, ze odrostu nie rozjasniala. Mnie odrost jest na chwile obecna obojetny, a kolor na zdjeciu jej wlosow bardzo mi sie podobal. Dlaczego zrezygnowalas? Chyba zostane krolikiem doswiadczalnym, bo przemawia do mnie ten brak amoniaku a blond castingi sa raczej lipne (mnie bardziej zniszczyl wlosy niz normalne farby z amoniakiem chociaz moze kiedys sie z nim przeprosze).
nie ma sprawy zrezygnowalam bo w koncu zrobilam tymi garnierami jezeli odrost jest Ci narazie obojetny to moze sprobuj, jak nie to Cie bedzie korcilo

A ja jednak nie robie narazie stockholmem, poczekam na odrost Raz ze sa "te" dni i wole nie ryzykowac a dwa ze kolor juz sie tak ladnie wyplukal, ze nie ma potrzeby A jeszcze nastepnym razem moze wyprobuje tego syossa 9-5 na odrosty zobacze jeszcze

Ewcia mialam Ci juz napisac kilka dni temu i ciagle zapominam podczytuje czasem watek my style diary no i natrafilam tez na Ciebie Chcialam Ci tylko napisac zebys nie sugerowala sie mocno opiniami innych, masz swoj styl i to najwazniejsze Dziewczyny tam moze i fajnie sie ubieraja ale raczej na jedno kopyto podpatrz u nich jakies szczegoly i wprowadz w zycie ale nie zmieniaj nic wbrew sobie a i bardzo mi sie nie spodobalo jak jedna z wizazanek napisala o naszym forum, ze wszystkie dazymy do bialych wlosow, ktore nikomu nie pasuja to i Ciebie bedziemy zachwalac otoz teraz oficjalnie stwierdzam, ze Tobie naprawde ten kolor pasuje, wygladasz wyraziscie i uroczo, nie przesadz tylko z solarka bo tu jest cienka linia miedzy dobrym a zlym wygladem a'la ta laska z allegro (pisze o tym bo niedawno pytalas o solarium stad wnioskuje ze lubisz chodzic).
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-04 o 17:20
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora