Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-17, 19:17   #2563
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o to fotki.Chce tyko dodać ze w takim kolorku czuje się bardziej jakaś taka wyraźna.Linie się lepiej podkreślają.Mam nadzieje ze tym razem się aż tak bardzo nie wypłucze.Jak dla mnie mogło by tak zostać.Tak dobrze się czuje w tym odcieniu.

Dziewczyny załączam jeszcze jedno foto dla porównania.Czy nie uważacie ze w ciemniejszym blondzie wyglądam lepiej.Jakos mi się ten jasny blond tak zlewa z twarzą.Będę wdzięczna za opinie bo nie ma to jak opinia osób stojących z boku jak to się mówi.
Sliczny kolor, bardzo ladnie wygladasz i wloski jakie blyszczace, widac ze w lepszej kondycji niz po garnierach Na tych zdj ktore wkleilas rzeczywiscie lepiej Ci w tych ciemniejszych ALE pamietam jak kiedys wklejas fotki w jasniutkich wlosach i wygladalas przeslicznie Najwazniejsze ze sama lepiej czujesz sie w bardziej stonowanych wlosach, dlatego zycze Ci zeby ten kolor utrzymywal sie jak najdluzej i nie wyplukaj jak poprzednio

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja mam taki kolor naturalny jak na garnierze 11 albo loreal islande nr 7
luo color..hm wiem ze slabo rozjasnia ale szkoda mi już tych włosków moich zastanawiam się nad przyciemnieniem..i co gorsza-nad obcieciem z 10 cm




sama mysle nad przyciemnianiem, chyba jakiś kryzys mam
też mysle nad 8.13 lub tym 8.13 z excella któraś może próbowała?
To moze lepiej sprobuj z tym co Adzi bo czytalam kiedys ze ten excell wychodzi bardzo ciemno i buro no i ciezko uwinac sie w 10min z farbnieciem

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no zaraz zrobię, ale na razie są mokre
no to razem zapuszczamy

Dziewczyny oto zdjęcia, oceńcie same, bo ja już nie mam siły...
Jak wyschna napewno bedzie dobrze, tak jak ostatnio A nastepnym razem robimy majiblond Ja tez kupie od tego sprzedawcy co Ty a jak mi sie spodoba farbka to kupie duza wode i pozniej bede tylko same farby dokupowac

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję
a myślisz, że lepiej mi w tych włosach czy ciemniejszych?? dla mnie ciemniejszych to znaczy nie takich białych jak mam, ale nie takich ciemnych jak Ty
coś na poziomie 10
a myślisz, że ten 902 majiblond na jakim jest poziomie??
jeszcze podoba mi się ten 901s
Nie wiem czy nie bedziesz musiala troche rozcienczyc oksydantu zeby zejsc o te 2 tony. Tzn chodzi mi o dlugosci, 9% to bedzie za mocna woda i tak naprawde na Twoich bialych wlosach nie bedzie widac roznicy, tak mi sie wydaje ale to zapytaj sie Bunny jak sie pojawi

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
lekko sprany naturalny blond

infatuated
dalej mam dylemat patrzac na londe 89 w naturze nie wiem myślę ze przyciemni mi włoski a skandynawski boje sie ze odrosty ciulowo wyjda bardzo biało ....
Tobie sliczny kolorek wyszedł
a moze tylko odrost robic lorealem 01 naturalnym bo kolor mi odpowiada



ja stosuje odzywke z isany z rosmana ta rozowa,,, strzał w 10 rewelacyjna włoski myłam codziennie bo były oklapniete takie nie świeże a teraz na 2 -3 dzien sa milutkie 0 przetłuszczenia
Ja bym robila dalej lorealem bardzo ladny kolor.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no wiec dziewczyny, potwierdzam ze xxl 00a jest mocny ale jednak w glowe mnie nie palil w ciagu 35minut od zakonczenia nakladania rozjasnil mi az za duzo teraz sa takie zoltawe ale zostal mi jeszcze syoss do nalozenia


takie mam włosy po xxl 00a, same odrosty
Jasniutko, oby syoss sobie teraz poradzil i wyszlo pieknie


Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o pomoc.zrobilam sobie odrosty podkladem pallett skandynawski 100 i mam kurczaka ,ale nie wiem jaka farbe polozyc,zeby to wyrownac.prosze pomozcie,chccialam wellaton ale to podobno mocne ,jakas delikatnea farbke prosze poleccie mi.moze Castina?albo loreal excellence?
Teraz kladz farbe taka jaki kolor Ci sie podoba, po podkladzie powinno wyjsc wszystko Chcesz cos delikatnego to moze jakis syoss? Lub moze ta nowa farba w piance bez amoniaku perfect mousse? Ma w ofercier bardzo ladny kolor 1000 perlowy blond. Albo cos z loreala excellence, np 10.21?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora