Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 10:29   #2172
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
P.S. Hikari, skoro tak szybko tu trafiłaś, to pewnie jesteś aktywną "Wizażanką" w wątku Essence? Co jakiś czas piszemy o bezczelnym kopiowaniu fotek z np. zagranicznych blogów, z tydzień czy 2 temu sama pisałam najpierw do Allegro, a później do niemieckiej autorki bloga w tej sprawie (mam nadzieję, że napisała, jako właścicielka zdjęć, do All.). Skoro wszystkie nasze wątpliwości czy odpowiedzi z Allegro wklejamy do wątku, nie powinnaś być aż tak zdziwiona naszym oburzeniem.
To mój pierwszy wpis w tym wątku. Trafiłam tu po nicku marynka42 który udało mi się przeczytać na jej aukcji na zdjęciu kurtki.

Więc TAK jest zdziwiona, bo jak już wcześniej pisałam nie sądziłam, że to wywoła aż takie zamieszanie. Wiecie ludzie mają różne poglądy i to co dla jednego jest złe nie musi był złe dla drugiego. Wiem jak ciężko jest ludziom pewne rzeczy wytłumaczyć....przez dłuższy czas pisałam do włascicieli psów którzy sprzedawali nierodowodowe szczeniaki na allegro, bo chciałam aby zrozumieli że się przyczyniają w ten sposób do bezdomności zwierząt ( przepraszam za off) I co? I byłam za każdym razem wyzywana do ludziom się nie wytłumaczy, bo wiedzą swoje. Wy może też kiedyś rozmnażałyście pieski, kotki i też nie wiedziałyście (albo dalej nie wiecie), że robiłyście/robicie coś złego. Więc nie piszcie że zachowuje się jak 13latka, bo dla mnie rozmnażanie nierodowodowych zwierząt i schroniska TO jest poważny problem a nie 1 zdjęcie paznokci które wywołało tyle zamieszania i traktujecie mnie jakbym nie wiadomo co złego zrobiła. Na drugi raz podam adres z którego wziełam i po problemie.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora