Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-28, 18:11   #4733
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o olejku dr Hauschka?
Kupiłam sobie małe testerowe opakowanie na Allegro i nakładałam pod podkład mineralny mieszając w proporcji 1:2 z emulsją nawilżającą tej samej firmy.
Niestety jednocześnie wprowadziłam wiele innych rzeczy do pielęgnacji (zachłyśnięcie bogatymi, naturalnymi kosmetykami) i porobiły mi się pryszczyki. Zostałam więc przy serum Lucy na noc, a na dzień nakładam tylko krem Phenome do skóry przesuszonej (tak właściwie to nie wiem jaką mam - wypryski zwalczyłam retinoidami, bo nic innego przez lata nie pomagało, więc zdarzają się niezmiernie rzadko. Panie w drogeriach przekonują, że mam mieszaną w kierunku tłustej, ale ja mam mega ściągnięte policzki i wcale się tłusta nie czuję, nie świece się w ciągu dnia, wnioskują to chyba tylko po rozszerzonych, ale czystych, nie zapchanych, porach). No i jak odstawiłam tego hauschkę to jest lepiej - i nie wiem, czy był winowajcą, bo jest zły w składzie, czy po prostu za dużo dobrego na raz mojej skórze dałam?
Stoi na półeczce i czeka, aż się Lucy skończy, wtedy będę chciałą go na noc stosować, ale troszkę się boję

Ja nie miałam tego olejku, ale moja przyjaciółka sobie chwali bardzo (ma ten normalizujący). Wydaje mi się, że może byc za duzo tego dobrego. Gdzies tu czytałam, że jak skóra jest przekarmiona, to mogą pojawiac się wypryski.

Może minimalizm jest wskazany
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora