Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-08, 12:42   #935
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak to "prawie"??? przeciez hauschka liczy sie jako jedno, martina wcale, mydelko to mydelko - i tak patrzac na wasze zbiory mydel to sie chowam z moim a alva tez razem wzieta taka troche wieksza probka... krem YR bedzie dla mamy, wiec w limicie sie zmiescilam
ten spray faktycznie im sie udal, bede polecac tlusciochom i cerom zanieczyszczonym w sumie zaluje, ze nie wzielam ich myjadla, tego kremu mineralnego... ale mam mydelko w sumie... moze nastepnym razem...

tak, tak, jeśli połowy Twoich zakupów nie weźmiemy pod uwagę to się zmieściłaś
Ja mam mineralny krem myjący alvy - bardzo fajny! I ten krem oczyszczający też mam (on sie nazywa oczyszczający, ale to taki normalny krem, na dzień i na noc można kłaść). W ogóle ta seria z rhassoul bardzo mi pasuje a teraz używam próbke kremu nawilżającego anti-age sandorm (czy coś....) i powiem Wam, że cudny jest!!!!
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Tak, mamy.
To ten szampon, o który ostatnio była afera, bo Magi go chciała a dostała jego "lepszą" (zdaniem pani ze sklepu) wersję. Oczywiście dla jej dobra została ta zamiana dokonana - szkoda, że bez jej wiedzy i zgody
Ja użyłam raz i jestem bardzo na tak, Anakazar od dłuższego czasu używa i to przez jej zachwyty zamówiłysmy
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tylko Dziewczyny, czy olej z róży rdzawej nie zapycha, to nawet jego zapach przeżyję.
Ja też nie słyszałam, żeby któraś skarzyła się na zapchaniem olejem z róży.
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam ekologiczny płyn do mycia naczyń.
Koleżanka kiedyś mi mówiła ze jej mama myje drewnianą podłogę mydłem marsylskim w płynie takim specjalnym do podłóg i też bym takie chciała tylko nie wiem gdzie kupić w Krakowie.
Ja do sprzątania domu używam tego koncentratu - swietny do płyty kuchennej i okapu. A podłogi i różne inne powierzchnie myjemy tym . Oba koncentraty bardzo mi pasują
A jakby któraś chciała na mnie od razu najechać, że znowu sie jakimiś zakupami nie pochwaliłam to od razu odpowiadam, że kupiłam to już dawno, a nie chwaliłam sie , bo to nie sa kosmetyki
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ok, trza się zbierać do dentysty, szwy zdejmować z paszczy, kciuki trzymajcie, bo trochę pieniam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora