Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 21:04   #2470
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej blondaski
Jestem dziś wykończona, od 5rano do teraz na nogach Ale mam już prezenty dla wszystkich (oprócz sis ale jutro jadę po lalę dla niej ).
Kupiłam mamie Tż 2x majtki takie ładne koronkowe, kapcie baleriny w środku z futrem i kolczyki, siostrze trochę pierdół do włosów, Tżtowi gatki a sobie baleriny, będą już na wiosnę wszystko w H&M
Potem jeszcze zakupy w tesco i dorwałam bluzkę fajną pasiaka z paskiem w talii i tshirt też w paski w terranovie aa i kolczyki za 5taka F&F nie wiem jak zareagują na nie moje uszy bo mam wrażliwe ale ta mi się spodobały, że musiałam

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hyhyhy dlaczego blondynka ma przy łóżku dwie szklanki? Jedną pustą, a drugą pełną?

Bo nie wie ,czy się jej będzie chciało pić, czy nie


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nalewacie wody do szklanki i ona tak stoi całą noc i to pijecie?
ja nie napiłabym się tak
ja mam butelkę zawsze na stoliku przy łóżku

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


wrocilam z cholernego usg
okazuje sie ze mam zlogi w lewej i prawej! nerce.
w szpitalu mowili ze prawa czysta a jak wypisywali to i lewa miala byc czysta... nie mam juz slow nawet
po nowym roku do urologa i zobaczymy co dalej ale nie chce tego miec w nerkach no i zagrozenie kolejna kolka nie minelo...
o kurczę nieciekawie ja mam wizytę u urologa już we wtorek mam nadzieję, że jakiś konkretny będzie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Bunny współczuje
Ja też mam problemy z nerkami, już od małego. Wykryto u mnie wadę mam zdwojenie lewej nerki. Dwie nerki złączone ze sobą od każdej odchodzą moczowody przez co istnieje zagrożenie, że mogą się tak splątać ,że zablokują odpływ moczu, ogólnie może się to przyczynić do wielu innych chorób układu moczowego. Naszczęście wszystko jest ok.
i nie proponowali Ci jakiejś operacji na to brzmi poważnie bardzo aż dziwne, że tak żyjesz z tym spokojnie

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dziewczynki, jak juz pisałam wllaton 12/1 nie zdziałał cudów;(
mam żółć na czubku głowy a moje rozjasnione pasma chłodem wieja. robiłam różne zdjecia i nie wiem czy ta żółć ujrzycie ale pokaże wam
i nie wnikajcie w szczegóły dopiero co wyschły i jeszcze nie prostowane
ja tam widzę ładny chłodny blond

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Dziewczyny wstawiłam zdjęcia fryza do albumu Jedno z twarzą, wiem wiem miało być niepowykręcane ale dzisiaj wyjątkowo tragicznie wychodzę na zdjęciach no i co sądzicie?
ładnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzien dobry

dziekuje za wszystkie opinie nt kurtki i sukienki

bylam dzis w hm, kupilam sobie luzna bluzke i niebieska koszule poza tym wczoraj zamowilam na allegro ponizsze 'charmsy' i rzemyk granatowy, juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda, ciekawe jak wygladaja na zywo
pokaż zakupy z H&M
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora