Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 10:37   #2671
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No i Melya, Ty to masz cudowne włoski!! I jak ich duuużo Podziel się trochę no

Moje kosmetyczne początki? Podpatrywanie za młodu (baardzo młodu) mamusi jak się maluję i trenowanie pod jej nieobecność tej ciekawej sztuki czego konsekwencją było zapoznanie się z wieeloma lekarzami i zrobienie wielu badań w celu uzyskania odpowiedzi: dlaczego moja córka wstaje codziennie rano z tak zaropiałymi oczami, że nie jest w stanie ich nawet sama otworzyć W końcu jakaś pani doktor kazała przypilnować dziecka i sprawdzić co robi samo w domu Może na tym skończe
Dziękuję. Co do dzielenia się włosami - mam długowłosego kolegę, który za każdym razem, jak go spotykam, czochra mnie po głowie i z miną kota w butach mamrocze "Daj trochę...".

Ale dałaś w kość biednej mamie. Wyobrażam sobie jej minę, jak odkryła, co wyprawiasz pod jej nieobecność.

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Sicilia pisała o tej serii
tu wszystkie - te 8 od góry patrząc
Te balsamy Bielendy są tak samo bezpieczne składowo jak peelingi? Arbuz za mną chodzi...

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

A w ogóle polecam stronkę jakdojade.pl już kilka razy ratowała mnie we własnym i obcych miastach
Uwielbiam jakdojade! Zwłaszcza, że mam zero orientacji w terenie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora