Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-13, 13:25   #112
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Hej dziewczyny.
Na początku powiem że bardzo Wam współczuję walki z trądzikiem bo dobrze wiem nie po sobie, ale po swoich klientkach i po rodzinie, że to długa i żmudna droga do doskonałości. Życzę Wam więc wytrwania i systematyczności.
Chciałam Was zapytać czy stosujecie jakieś zabiegi po paru miesiącach od odstawienia retinoidów?
Pytam bo wiem, że kiedy widzi się już świeżą i fajną skórę większość z Was woli jej niczym nie dotykać żeby nie zaburzyć jej pracy i żeby wiąż wyglądała zdrowo.
Ja ze swojej strony proponuję Wam niezaprzestawania dbania o nią tylko i wyłącznie stosując coś wewnętrznie ale również przez zabiegi kosmetyczne- kwasy owocowe, migdałowy, mikrodermabrazja, czy w warunkach domowych zwykłe peelingi enzymatyczne, maski itd.

Powiedzcie mi czy po odstawieniu retinolu również odstawiacie hormony?
Moje klientki pytają mnie jak jest lepiej, czy stosować hormony dalej czy nie.
Nie chcę im źle coś zasugerować tym bardziej, że jak piszecie trądzik nie występuje tylko i wyłącznie przez nieprawidłowo fonkcjonującą gospodarkę hormonalną.
Ja tak naprawdę ze swojej strony wolę żeby nie brać hormonów ale czy one Wam pomagają utrzymać fajną cerę po izoteku i innych jemu podobnych, czy od razu odstawiacie?
Nie jestem zwolenniczką brania hormonów, ale zdaje sobie sprawę że Wam to pomaga i nie chcę niczego kwestionować w tej sprawie bo każdy zna swój organizm i jego reakcje najlepiej.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora