Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-25, 13:42   #1597
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no jak mogłabym nie poznać wszystko super, podziwiam talent
niektórzy nie poznali dopiero jak powiedziałam to mówili "aaa faktycznie"

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Witamy Pszczółka mi się podoba A Viv widzę jakiś nabór zorganizowała

ma dar przekonywania mam nadzieje że czynnie wytrwam z wami dłużej niż ostatnio...

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
bardzo ciekawie i kolorowo, podoba mi się
dziekuje

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
problemy finansowe. śmiałam się z kryzysu ero-eko, a teraz się tym przejęłam. pieniądze to nie wszystko, ale bez nich się nie da w tych czasach.
w dodatku dołuje mnie to, że zbliża się studniówka, a ja nie wiem czy pójdę na nią, ze względów finansowych właśnie. dobija mnie ten temat..

ja już dawno złapałam takiego doła, ze nie potrafię się uśmiechać tak jak kiedyś..
kurcze widziałam że ktos juz wpadł na pomysł pozyczenia. Moze własnie jakas dobra koleżanka, ciocia, chrzestna, babcia. Wiem że głupio jest prosic o kaskę ale myśle że warto się przełamać.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czuję się dumna i sądzę, że powinnam studiować reklamę
Prowadziłaś galerię, dobrze kojarzę? Bo znam te mani Kościej jest świetny

Lakieroholizm potrzebuje nowych ofiar

Okej, pokazuję co mi wyszło po walce z Alice (lakier, kojarzy mi się z Alicją, ale inną - ostatnio przeczytałam Alicję Piekary i ten lakier świetnie oddaje nastrój tych książek).
Sporo zdjęć, bo dokształciłam jeszcze paznokcie I wiecie, że lakier nie jest czarny, prawda? Po prostu ciemno jest za oknem...
mysle że powinnaś pracowac w sprzedazy namówisz ludzi na wszystko
wiesz co nie prowadziłam nigdy galerii ale moje malunki sa zaczerpniete z internetu więc napewno gdzies je wczesniej widziałaś

sliczne pazurki


w ogóle ostatnio przeprowadzałam sie do Kraka i straciło mi sie 30 lakierów nie mam zielonego pojęcia gdzie sie podziały
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Edytowane przez alex1989
Czas edycji: 2012-11-25 o 13:43
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora