Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-06, 18:49   #3117
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;38004179]Też myślałam że na mikołajki to się jakiś drobiazg daje albo coś, a na święta coś lepszego.


Maramba


Myśle sobie pochwalę się dziewczynom w szkole. Mam tylko dwie w grupie. Była tylko jedna. Pokazuje jej. Ta mówi: no ładne, a ty co mu kupiłaś. Wyjmuję z torby perfumy ck free(byłam wcześniej z kolegami i pomagali mi wybierać), a ta coś zrobiła dziwną minę i mówi: Sugerujesz mu że się nie myje. .
No jak bym mu przyniosła zwykły dezodorant albo coś, to by mogła sobie tak powiedzieć. Chociaż ja bym się nie obraziła za zestaw kosmetyków(takie co są wszędzie teraz typu dezodorant balsam itp). Na dodatek skoro sam chciał perfumy to czemu nie

Muszę z paznokciami porządek zrobić. I znaleźć sobie coś do piłowania.

chucky holuś [/QUOTE]
Dzięki za odp chyba ją kupię, jest fantastyczna! eee perfumy to nie sugestia ,że się śmierdzi chociaż znam przypadek osoby,która tak dramatycznie śmierdzi,że nie sposób wytrzymać i co najlepsze otwarcie ogłosiła,że na święta chce dostać kosmetyki -cóż, mydło ma gwarantowane
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora