Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 18:43   #2363
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

ja już też! tyyyyle wydatków mnie czeka w tym miesiącu..
Smutne high five.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
w sumie znam to, jak coś oglądam i piłuję paznokcie to za dużo spiłuję

no i mani dla wytrwałych
China Glaze - Tart-y for a party + mgiełka SB 016


Bardzo ładne!

A co do SB, to pisałam, że ona ma dupa GR Paris 98, albo 166 w takich wysokich butelkach (nie pamietam nazwy serii). Są identyczne, tylko GR nie ochładza tak lakieru. Jest w totalnie bezbarwnej bazie. A SB mam wrażenie, że w takiej niebieskawej.
Tylko GR mi szybko gęstnieje... firma ma chyba z tym jakiś problem, bo wszystkie ich brokaty jakies takie gęste.
Ale jakby kto nie znalazł SB to jest alternatywa.

A SB u nas w małych drogeriach, albo w jednej takiej większej o nazwie STARS (?), ale nie wiem czy to jakaś sieciówka czy co..
Ja jak piłuję to nie mogę robić nic innego, bo zaraz jakieś dziwne rzeczy mi zostają z paznokci. Mam GR Fantastic 166 i nie stwierdziłam, żeby zgęstniał. A ma już jakieś 4 lata może?
A drogeria Stars jest w Lbn

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
macie SB u siebie?! mogłabym Was/Ciebie wykorzystać?
u mnie są SB w Stalowej w kioskach, ale mgiełek nigdzie nie ma
Stars jest w galerii lubelskiej, ale nie wiem czy mają SB.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zanim zdjęcia, to jeszcze mała dygresja
Ostatnio sporo mówiłyśmy o nieprzyjemnym użytkowaniu niektórych Chinek, ale gdyby wszystkie miały formułę Smoke and Ashes, stałoby przed nami lakierowe niebo Malowanie jest bajeczne! Jedna kryjąca warstwa, która wysycha migiem, ale nie zasycha na pędzelku. Konsystencja fenomenalna - nic się nie ściąga, wszystko poziomuje. Bez problemu można wymyć go w razie zalania skórek, bez mazania ani innych rewelacji. Raj!
Niektóre lakiery same malują paznokcie. Kolor i kształt

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja mam doła od wczoraj, bo dowiedziałam się, że moja choroba kolan jest praktycznie nie do wyleczenia
Współczuję bardzo Trochę znam ból...

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bleee, w czwartek mam kolosa :x i totalnego lenia... Ktoś ma ochotę się pouczyć za mnie? :P
Nic nie mów, ja w środę mam zerówkę. Coś umiem? Nie. JESZCZE nie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pewnie, że dam Nie mam w zwyczaju siedzieć i biadolić nad swoim losem :P Stwierdzam fakty, że mam dużo nauki, ale dam sobie radę
Ja za to mam okropnego lenia. Jeszcze teraz po świętach, to w ogóle, szkoda mówić.


Paznokcie mi się połamały i nie mam co pokazywać. Przeżywam kryzys i mam jakieś bóle egzystencjalne z tego powodu.
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora