Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-04, 22:28   #3547
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;47167555]Ja mam zawsze największy problem z kremem Nie wiem już co probować, żeby twarz nie świeciła mi się [/QUOTE]

Ja rowniez mialam ten problem zaden krem mi nie pasowal,albo powodowal wieksze przetluszczanie skory,albo zapychal po czasie,powodowal wagry,albo dlugo wsiakal,albo pozostawial tlusta powloke ktorej nielubie,tym bardziej ,ze moja skora z natury jest blyszczaca i probowalam juz chyba wszystkie z apteki i naturalne i najlepszy okazal sie zel aloesowy z rossmana -koi skore,chlodzi nie zapycha nie powoduje wagrow,nie zapycha ,nie wysusza Naprawde z cvalego serca polecam to moje wielkie odkrycie ,jest swietny ta postac zelu ega szybko wsika w skore pozostawijac gladka skore,jakby mniejsze pory swietny wyprobuj tym bardziej ze cena jest ok okolo 16 zl i sklad bardzo dobry,lepszy od wszytskich avene ,la roche posay ,dr hauschka kremow,nawet lepszy od calkiem fajnego Bepanthen krem .



Dziewczyny czy ktoras z was smarowala sie sokiem aloe vera -uzywala jako tonik ??

I co sadzcicie o DOMOWEJ WLASNEJ ROBOTY Toniku z IMBIRU ? np :sok z imbiru wycisniety+woda rozana + jakis delikatny tonik wszytsko to zmieszac ?? co sazdcicie o tej opcji,ciekawe jak dlugo mozna taki tonik trzymac na polce ? 2 tygodnie? czy dluzej ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-07-04 o 22:32
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora