Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-17, 18:28   #3997
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
co cwiczysz?

bronzer light
róż soft peach to te dwa baaardzo mi się podobaja
a tonik Shiseido- dostałam kiedyś miniaturkę podczas rozmowy z Panią konsultantką o tych kosmetykach- poradziła mi, żeby nie wylewać toniku na wacik, tylko na palce i w ten sposób nakładać na twarz.I żebym absolutnie nie bała się alkoholu, który jest w nim, ponieważ on spowoduje, że składniki z kremu, który nałożę później, będą lepiej penetrowały skorę...
Dodam tylko, że zainteresował mnie rozświetlający krem, ale cena mnie zabiła nie pamiętam kosztu, ale no... nie dla mnie niestety
Polecam z całego serca ten bronzer i róż są śliczne, nienachalne no i diabelsko wydajne na różu nie widać zużycia, choć maziam się nim prawie rok (z przerwami na inne, ale ten jest moim ulubieńcem) bronzera namiętnie używałam od końca wiosny do początku jesieni i widać wgłębienie, ale i tak do dna jeszcze daleko

Zauważyłam, że po tym toniku a alko troszeczkę poprawiła mi się cera, drobne niedoskonałości się zmniejszyły, jestem zadowolona niepotrzebnie tak się bałam i niepotrzebnie sprzedałam ten tonik z boxa syforowego dobrze, że mam jeszcze zapasik z D.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale Ty tego masz do mnie jutro przyjedzie pierwszy błyszczyk ciekawe czy będzie love
Troszkę się nazbierało
Na pewno będzie love, z Clarinsem nie ma innej opcji to zdecydowanie moja ulubiona firma

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja mam niebieskie Milion Glossess i tez nie ma w skladzie alko.u mnie tez sie sprawdza.
Musze wypróbować też tę niebieską
Używam tych odżywek od kilku lat i nie wyobrażam sobie rozczesania mojego sianka po myciu bez nich
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora