Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-16, 16:31   #1797
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
zmiana koloru

Hej
Mam prośbę, czy któraś z Was mogłaby mi doradzić?
Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zmiany koloru włosów na nieco ciemniejszy niż mam obecnie, jednak bałam się niepożądanego efektu i nic nie zmieniałam. Ostatnio wybrałam się do sklepu fryzjerskiego żeby kupić jak zwykle tą samą farbę, ale dałam się namówić koleżance i kupiłam inną. Teraz boję się zafarbować i zastanawiam się czy nie wyrzucić jej do kosza i po prostu nie kupić tej co zawsze, ewentualnie pójść do fryzjerki.
Od dłuższego czasu farbuję włosy farbą Matrix UL-N i używam wody 6%, teraz kupiłam farbę CeCe 10/23 oraz wodę 6%, odrosty mam już dość spore, ponad 3cm, wynik niezdecydowania
Boję się, że jak nałożę farbę na odrosty i za późno na całą resztę to wyjdą mi jakieś cuda nie dziwy, wiecie może, ile powinnam trzymać całość na odrostach, a ile na włosach rozjaśnianych(matrixem), czy jest w ogóle szansa, że to CeCe mi je przyciemni (pani w sklepie fryzjerskim powiedziała że tak, ale nie wydawała się zbytnio pewna tego co mówi). Dodam że mój naturalny kolor to ciemny blond (ja mówię, że to taki mysi kolor jest). Oczywiście jestem świadoma że każde włosy reagują trochę inaczej i nie ma sztywnego czasu, ale muszę mniej więcej wiedzieć jak ma przebiegać proces ich farbowania, żeby czuć się pewniej no i czy w ogóle mam to robić, czy dla własnego dobra nie nakładać tej farby na włosy
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując