Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-18, 23:28   #1453
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Też mam ochotę zmienić kolor włosów na rudy, ale szukam farby zmywalnej. Byłam w 2 Rossmanach i supermarkecie z dużym wyborem farb - nigdzie nie ma takiej, jaka mi się marzy. Wszystkie są czerwone - owoc granatu, rubin, wiśnia itepe, a ja czerwieni nie chcę bardzo. Chciałabym mieć taki miedziany, lisi kolor, ale w takim odcieniu znajduję tylko farby trwałe :/

W zeszłym roku pofarbowałam się szamponetką Palette w odcieniu miedzi i byłam zadowolona, ale obecnie nigdzie tego odcienia nie mogę znaleźć, nie rozumiem czemu. Buu

Co sądzicie o szamponetkach Delii? Bo kiedyś widziałam takie i na opakowaniu był bardzo ladny rudy odcien, ale jakoś nie mam zaufania. Moze macie doświadczenie z tą firma (a najlepiej z tym odcieniem)?

Miedziany... o tak, tez bym taki chciała. Ale wiesz co? Ja sie teraz zastanawiam nad L'Oreal - Casting Creme Gloss odcienie rudości też są... moze byc fajne [jutro jeszcze bede szukać w sklepach]

A właśnie jeszcze apropo szamponetek Delli też jestem ciekawa, bo widziałam, ale szczerze mowiac nie wygladaja zbyt zachwycająco i nie zachecaja "wyglądem"...
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując