Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-03, 17:21   #367
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Zatkane pory i błyszcząca twarz

Cytat:
Napisane przez balla_baby Pokaż wiadomość
hmmm...a jak mi sie udało w 6 miesiacy...boshe to okrutnie dluga historia bo tez wloczylam sie od dermatologa do kosmetyczki, az sama nia zostalam ;o) ja uzywalam i uzywam nadal amerykanskich oryginalnych kosmetykow, nie jakichs rozlewanych i pakowanych w Polsce, zatem podstawa jest oczyszczanie odscwiezanie i tonizacja za pomoca toniku - pielęgnuje on cerę z niewielkim lub przejściowym trądzikiem, pomaga zmniejszyć liczbę wyprysków i zaskórników. zapobiega powstawaniu nowych wyprysków, pozostawia skórę oczyszczoną z nadmiaru tłuszczu,usuwa pozostałości maseczki czy mleczka do demakijażu. pod drugie złuszczanie ale nie pellingami!!!! mam maseczke
ktora jest polecana dla cery skłonnej do zaskórników, gdyż nie zawiera kuleczek ściernych, które mogłyby podrażniać czy pobudzać do tworzenia wyprysków, usuwa nadmiar tłuszczu,łagodnie złuszcza martwy naskórek, pozostawia cerę matową i przyjemną w dotyku. a na sam koniec emulsja nawilazjaca - pomaga kontrolować wydzielanie tłuszczu i świecenie się cery aż do 8 godzin, zawiera unikalną mieszaninę składników, które zmiękczają i wygładzają bez natłuszczania, działa dwukierunkowo: nawadnia suche strefy, pochłania nadmiar tłuszczu w strefie tłustej, nadaje świeży, matowy wygląd, doskonale przedłuża trwałość makijażu ale 99% sukcesu to umiejetne dobranie kosmetykow i systematycznosc stosowania rano i wieczorem!!! na sam koniec juz dobrze dobrany i polozony podklad ktory chroni skore przed szkodliwym wplywem srodowiska i zapewnia komfort gdyz cera wyglada swiezo i nieskazitelnie. niestety wymaga to naprawde duzo zachodu ale sie oplaca bo wasza cera wam sie odplaci ....uwierzcie mi
Może to peeling enzymatyczny?
Oczywiście,że peeling z "ziarenkami" nie są polecane przy skórze trądzikowej,bo mogą tylko pogorszyć stany zapalne powstałe na skórze.
A co to za kosmetyki? Mogłabym prosić o linka do ich strony?
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując