Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki żel wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-15, 20:22   #675
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Jaki dobry żel ?

jeśli mogę wyrazić swoje zdanie- TEŻ JESTEM ZA USUWANIEM bezsensownych wątków!!! Niczego one nie wnoszą na forum- są jedynie bezsensownymi pytaniami z cyklu- jaki żel, jaki akryl, czy można łączyć... itp
Wiedzę tego typy powinno się wynosić z kursu, który kazda szanująca się Stylistka powinna odbyć! Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu BARDZO rzadko zaglądam na wizaż Powód? Ciągle powtarzające się tematy, tandetne pytania, głupkowate wręcz teorie.... Nowe wątki nic nie wnoszące i odpowiedzi na nie- które swoją drogą nie pomagają w podnoszeniu atrakcyjności forum... są jedynie dublującą się stertą informacji, których na forum jest już na prawdę spooooroooooo

Mój apel brzmi- Kochane Wizażanki nie odpowiadajcie po prostu na te durne wątki, powstające jak grzyby po deszczu!!! Nie mówię o odpowiedziach na pytania początkujących Stylistek, bo kazda z nas rozpozna pytanie Stylistki i pytanie pseudo, ale o wątkach zakładanych zupełnie bez sense, bez zastanowienia, ku zaśmieceniu forum....

I apel do Moderatorów- czy na prawdę nie można jakoś ograniczyć zakładanie nowych wątków, albo wprowadzić kasowanie tych zupełnie zbędnych???
Czy nie lepiej jest skupić się na tych już istniejących, w nich się wypowiadać i w nich ewentualnie szukać informacji???

OMG... jak mnie to denerwuje..... Wizaż na prawdę bardzo traci na tych dublujących się tematach, a my tracimy czas na szukanie potrzebnych info wsród tysiąca wątków, wsród których znajdują się tylko nieliczne, wartościowe tematy???

Błagam, zróbmy coś razem....
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując