Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 09:43   #519
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez angelnight1 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo bubula84.
wrocilam z nieudanego zabiegu przedłuzania rzes, tu od razu anty reklama zakładu w Warszawie na ul, cybisa 4 (ursynów).
na llegro pod nickiem pilgarden
kolezanka "dostala" rzesy lalki czyli na calej dlugosci oka jeden rozmiar to jest max. 15mm. wygladala jak kukła.
ja natomiast w ramach chyba rewanzu za krytyke i prosbe o cos normalniejszego, dostalam cieniutki tandetne rzesy (40minut zakladane). totalny szok. wygladalam jakby mnie wyskubaly wrony.
zajzalam na wizaz i zadzwonilam pod wyzej wymieniony numer.
odsiecz pojawila sie natychmiast. przemila dziewczyna z totalnie szalowym "osprzetem" . napracowala sie 6 godzin zeby doprowadzic nas do ładu. porozklejala mi polepione tandentnie rzesy (do trzech rzes mialam doklejona jedna). efekt oszałamiający, totalnie śliczny i poprosu wow. cena super, rzesy dobrej firmy. mozna od razu zakupic np tusz do tych rzes. umowilam sie juz na miesiac na przod na uzupelnianie.
bez sensu..
rzesy mozna przedłuzac o 30 max 50 %
ale 30 % to wg mnie max
stylistka powinna umiec odpowiednia grubsc i dlugosc do oka i predyspozycji rzes klientki
Poza tym buduje sie 2 rodzaje oka i na pewno nie jest to jedna dlugosc rzes doczepionych
Szkoda kasy na takie panie
przykro czyta sie takie rzeczy ze ludzie robia anty reklame dziewczynom ktore maja o tym pojecie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez basiak30 Pokaż wiadomość
Witam,
Jakies 2 tyg. temu przedłużyłam sobie rzęsy. Te zabiegi mają teraz naprawdę konkurencyjne ceny, bo wiele dziewczyn robi kursy i muszą zdobywać klientki. Zapłaciłam 200 PLN.
Rzęsy doklejała mi Marika, mowiła ze na jedno oko przykleja ok 150 rzęs, ja miałam może 30. Każda sztuczna sklejała mi kilka moich naturalnych. Robiłam to poraz pierwszy i tak do końca nie zdawałam sobie sprawy jak ma wyglądać koncowy efekt. Gdy powiedziałam że rzęs jest bardzo mało odpowiedziała krótko, ze takie mam rzęsy!!!Teraz musze swoje naturalne doprowadzic do porządku, tak jak ktos wcześniej napisał, podczas odklejania z jedną sztuczna wypadało kikla naturalnych
Marika mam prośbę, nie oferuj więcej swoich usług jeśli nie poprawisz jakości wykonaninia!!!!
Znalazłam fajny salon kosmetyczny w Waw, rzęsy Perfect Lashes cena 299, i myśle ze tam zrobią to profesjonalnie i naprawdę dobrze.
Pozdrawiam
no faktycznie laska nie ma pojecia
ja doczepiam srednie 80-120 takie mi sie akurat klientki trafialy
powinno sie doczepiec do kazdej dorsłej rzesy jedna syntetyczna
a tu prosze ani efektu, kasa wydana , ani zadowolenia tylko problem z doprowadzeniem do ladu
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując