Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-30, 22:59   #969
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecam zielony do rąk, świetny skład(drugie miejsce olej kokosowy, trzecie masło shea) różowy jest na bazie parafiny i niestety nie polubiłam go
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Pomarańczowy peeling starcza mi na około 5-6 użyć, bo lubię dość dużo nałożyć tego produktu. Jest dobry, dosyć mocny, ładnie złuszcza. Ale do stóp bez większych problemów.

Krem zielony ma formę takiego żelu i jest chłodzący. Idealny na lato, bo daje fajną ulgę stopom. Jak mnie pogryzły komary to smarowałam też tym kremem do stóp, bo chłód płynący z mentolu dawał mi ulgę Wydajny produkt. Mojemu TŻ też ten żel się spodobał. Jednak ta ulga dla stóp to tak na pół godzinki Ale nie wysusza.

Fioletowy krem jest nawilżająco-wygładzający. Przyjemny. Ja większość stosuję na zasadzie - gruba warstwa, grube skarpetki i spać. Wydaje mi się, że wtedy każdy krem do stóp daje rade. Więc trudno mi go ocenić - dla mnie jest dobry.

Szkoda mi kasy na droższe produkty do stóp, bo nie mam problemu ze stopami. A te z Biedronki kosztują chyba około 3,50 zł. Zresztą Umbra Ty jesteś stałą bywalczynią wątku o Biedronce, więc co Ci będę tłumaczyć Kiedyś ten fioletowy krem do stóp był polecany przez dużo dziewczyn i przez to go kupiłam... I już ze mną został

Do rąk - bardziej odżywczy jest ten zielony Ten różowy słabszy. Nie ocieniam pod względem wchłaniania się, bo stosuję je zamiennie grubą warstwą na noc. Rano łapki jak marzenie.
W ciągu dnia używam kremu z Biodermy.
dziękuję za odpowiedzi.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując