Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-24, 15:39   #103
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beti262626 Pokaż wiadomość
witam laseczki tak czytam wasze wypowiedzi i nie mogę stać obojętnie. Nie proponuję używania ściągacza koloru bo sa to preparaty na bazie kwasów i maga powodować na włosach różne niespodzianki.I nie prawdą jest że po ściągnięciu można od razu farbować. przeważnie trzeba odczekać ok tygodnia i chodzi się w tedy z sraczkowatymi włosami. Ja proponuję kąpiel rozjaśniającą, na twoje włosy będzie to najlepsze wyjście. I najbezpieczniejsze. podaję mój przepis sprawdzony od wielu lat.
1 miarka rozjaśniacza
2-razy więcej oksydantu 6%
1/2 miarki odżywki do włosów
2 krople jedwabiu
1/2miarki szamponu
1/2 miarki wody z kranu.
trzymac na włosach jakiś czas obserwując reakcje włosa można powtórzyć kąpiel.

uwaga!!!! dziewczyny z dala od farb kioskowych jak chcecie mieć fajny naturalny kolor zainwestować w farby profesionalne. farby kioskowe dają zdecydowanie ciemniejszy kolor niż na opakowaniu podaje producent. np. brąz łapie jak czarny. pozdrawiam
jestem świeżo po kąpieli rozj. i farbowaniu włosy nie odpadły właściwie to tylko ciut się wysuszyły co dziwne nie jest wszystko w domowym zaciszu sie odbyło w samotności co by w razie czego nikt nie widział jak wyje do księżyca
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując