Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 18:57   #1220
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej, pozwolicie że będę się douczać pod Waszym okiem?
Naturalną pielęgnacją interesuję się od roku. Miałam różne chwile zwątpienia w tym temacie, jednak ostatnio znów powróciłam na stronę dobra

Co do olejku herbacianego, to ja mam teraz firmy Pharma Tech. Na buteleczce pisze składniki (inci) malaleuca alternifolia, ale na kartoniku, w którym był olejek jest jeszcze D-Limonene i Linalool. Dla mnie to dziwne i sprzeczne ze sobą, to jaka jest w końcu zwartość tej buteleczki

Z naturalnych kosmetyków lubię bardzo glinkę marokańską, olej z orzechów włoskich i jojobę (trochę mniej ) a oliwkę HIPP to normalnie Mam jeszcze próbki mydełek (makowe, z glinką czerwoną, poziomkowe, zielona herbata i coś tam jeszcze, ale teraz nie pamiętam) firmy scandia cosmetics, tylko nic nie wiem na temat ich składu i naturalności...

Czasami zamiast toniku przemywam twarz naparem z rumianku lub szałwii

Mam do Was pytanie o firmę Yves Rocher. Kiedyś bardzo lubiłam ich kosmetyki, trochę dałam się nabrać na ten ich cały eko marketing, ale jak zaczęłam czytać składy to okazało sie że nie są tacy wspaniali. Co myślicie o ich produktach? Wiem, że mają serię ekologiczną bio culture....
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując