Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-30, 19:59   #1691
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Zrobisz zdjęcie i wyślesz?
Kurcze poszłam drugi raz i okazało się, że to czarna porzeczka była! heheh Ale za to widziałam taki booooooooooooski rudy kolor! zrobiłam foto, wrzucę wam jak mi się tel. naładuje. Nie pamietam teraz nazwy, ale był przepiękny! Trochę inaczej na zdjęciu wyszedł, ale mimo to

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Jak zawsze czytałam to mówili,że powinnam mieć średnie lub krótnie włosy, wiec wyszłam z tego założenia,że nie powinnam takie długie mieć. Najgorsze jest to,że długo się je robi i szybko się denerwuje i na dodatek ręka boli ;D,

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------




Właśnie a bałam się,że może bd widoczne jestem zadowolona z tych kupionych włosów

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Ale fajne nazwy tych farb ;D jestem ciekawa jak wychodzą
Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
dali na facebooku nowe farby ale apetycznie wyglądają ;D
Nie denerwuj mnie bo nie mam fb :P hehehe Ślicznie wyglądasz w długich! Nie słuchaj zazdrosnych koleżanek

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a farbowalyscie moze czarna porzeczka badz tym imbirem czarnym??
Już dziewczyny pisały i ja zresztą też. Kilka postów wcześniej.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Piekny jest, fakt.
Ale zauważcie te nazwy, przeciez Majirel loreala tez ma te kolory tylko nazywają się "normalnie" a tu trufle, czekolada. Wiele z nas podświadomie nawet kupuje coś zamiast czegoś, wlasnie ze wzg. na nazwe
Nazwy są bardzo apetyczne! Bardzo dobry PR Fajnie, że wychodza na przeciw potrzeb rynku
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując