Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 21:18   #3658
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Sorki za OT, ale jakie konkretnie tłuściochy na usta? Bo ja po wieloletnich kuracjach antytrądzikowych usta mam wysuszone na wiór i już nawet się nie łudzę, że je czymkolwiek nawilżę na dłużej.
Isana intensiv. Nie ręczę, czy podoła u Ciebie, bo ja nie mam aż takiego problemu z ustami, tzn mam je bardzo wrażliwe zaraz po kwasach i w Zimie (bez ochrony z domu nie wyjdę). Ale kupiłam tę pomadkę, gdy miałam usta popękane i krwawiące i suche jak wiór i poradziła sobie przez jedną noc, następnego dnia usta nie tyle, że były ukojone, tylko po prostu były jak nówki Od tamtej pory zużyłam już 4 opakowania. W między czasie miałam 4 inne pomadki i nie przebiły jej (Sylveco, Alterrę, Eveline serum do ust i Aptonię). Tylko na początku przez pierwszy dzień-dwa, jak usta są bardzo suche, to ją spijają i trzeba dosmarowywać co 10 minut, ale dla mnie to była przyjemność. Po prostu znieczulała natychmiastowo: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-intensiv.html
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-01-08 o 21:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora