Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-06, 20:10   #2104
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Justnie powtórzę za dziewczynami. Nie wolno Ci stosować tak restrykcyjnej diety!!
W ogóle a propo diety bo pisałaś w którymś poście że nie wiesz co masz jeść. Zacznij co 2-3 dni wprowadzać nowe produkty. Zjedz np. jabłko surowe i poobserwuj czy nic się z Nadią nie dzieje, i tak po kolei.
Ja jak Sara miała miesiąc jadłam już wszystko, oprócz kapusty i roślin strączkowych bo po tym męczyły ją bączki. A tak jadłam smażone, pieczone, kiełbasy swojskie. Nawet słodycze Przez co poszło mi w brzuch Z nabiałem tez nie miałyśmy problemu, nie miała skazy i mam nadzieję nie będzie miała.
Schabowego np. możesz upiec na małej ilości oleju albo na oleju ryżowym który ma wysoką temp. dymienia więc się tak szybko nie spali. ja tylko ryżowy stosuje od pewnego czasu, nawet ze wzgl. zdrowotnych.
A może Nadia się przejada?

ligotko tak jak pisałam Justine może Twój Szkrab się przejada? Bo jak tak piszesz to jakbym o sobie czytała. Sara strasznie sie krztusiła, ulewała chlustając a mnie z piersi sikało okrutnie. Nie raz dostała po oczach moim mlekiem Tak jak pisze cytrynka daj jej smoczka jak ssie łapki, niemowlaki mają bardzo silny odruch ssania niekoniecznie związany z głodem. Ja w ten sposób wyregulowałam godziny jedzenia

lilijka3 gdyby nie to, że walczysz o laktację poradziłabym Ci jej nie budzić. Widocznie akurat potrzebuje więcej snu a jak raz się nie wykapie nic się jej nie stanie Ale jeśli masz pełne piersi i chcesz rozbujać jeszcze laktację to ją delikatnie obudź na karmienie
To pieczenie w piersiach to normalne

Ach i jeśli chodzi o pieluszki Babydream, to bardzo bardzo polecam
Używamy je od "1" (teraz "3") i do tej pory nic nam nie przeleciało i nie przeciekło a czasami mamy niezłą kaszanę I są ładne jeśli ktoś na to patrzy "3" są całe w kwiatuszki
Niestety ostatnio dostałam w promocyjnej cenie Pampersy 92 szt za 35 zł więc wzięłam bo to wychodzi 0,38 gr szt. i powiem Wam, że jak "1" mi śmierdziały plastikiem to "3" są nasączone jakimś zapachem i czuje je w całym domu Normalnie mam jakąś awersję do Pampersów
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora