Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłosniczki zary- bez klótni!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 09:19   #4126
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
James napisałam do dziewczyny z prośbą o przysłanie zdjęcia z tym nieszczęsnym "bobkiem", mam je dostać dziś.
Zaproponowałam też że mogę zwrócić część kwoty, tak żeby cena marynarki z rzekomą wadą była dla niej satysfakcjonująca, dając do zrozumienia że zwrotu nie chce.
Dziewczyna poprosiła o zwrot 110 zł czyli 1/3 wartości marynarki! Nawet nie poprosiła a zarządała... Napisałam jej grzecznie że 1. jeszcze nie widziałam zdjęcia z rzekomą wadą, 2. nie zmienia to wartości użytkowej ubrania ani jego wyglądu na tyle żeby zwracać jej 1/3 kwoty. Ba..."bobka" pewnie widać tylko z bliska, jak się człowiek przypatrzy a golarka do ubrań załatwi sprawę...
I na tym stanęło...

Zdaję sobie sprawę że nie ma sensu się wykłócać, ale zalewa mnie na myśl o tej sytuacji

James
nie ma co się tak stresować, zwłaszcza przed świętami - poczekaj spokojnie na zdjęcie i potem zadecydujesz
kompromis ze zwrotem części kasy wydaje się być ok, poza tym w końcu zakończysz sprawę i odetchniesz
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora