Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-17, 07:02   #13
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziewczynki to kawusia slaba z rana i po bolu glowy ;-) na mnie dziala ;-) jak nie pilam kawy wcale to mnie tez bol w skronjach meczyl a teraz codziennie pije slaba rozpuszczalna na zmiane z inka ewentualnie herbata z cytryna i miodem, zeby z ta kawa nie przesadzac... Ale jak wstaje z dziwnym samopoczuciem to wtedy kawa z mleczkiem i juz czlowiek moze smigac caly dzien w dobrym nastroju ;-)

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Dziewczyny wiecie moze cos na temat tej aplikacji wizazu? Bo ja zainstalowalam ja i nie moge sie tam zalogowac wyswietla tylko rejestracje a pozniej ze mail isnieje juz w bazie... Wiec nie wiem co to sie robi... A widzialam ze niektore z Was korzystaja z aplikacji.
A jaki masz telefon? U mnie w galaxy wygląda ona całkiem inaczej niż w xperii, ale w obu działa bez problemu. W sonym po prawej u góry mam dołącza i to działa jak.zaloguj

Już sprawdziłam mam na górze rejestracja i logowanie i nie podaje.meila tylko sam login

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez moniska139
Czas edycji: 2015-03-17 o 07:04
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora