Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-29, 11:11   #2203
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Kobiety. Jestem już na skraju załamania nerwowego.Noszę bardzo dużo białych bluzek, koszul, niektóre to typowe "mgiełki" .Jestem zwolenniczką tylko i wyłącznie cielistych biustonoszy...Już kilka lat poszukuję odpowiedniego stanika pod takie ciuchy i ...nic.Potrzebuję niestety push up'a (dwójka dzieci...itd.). Nie lubię modeli z ciętymi miseczkami, gdyż zawsze widzę jak mi się gdzieś tam to odznacza. Miseczka musi być zupełnie gładka.Jednak zazwyczaj takie biustonosze mają dość grube brzegi miseczek...Mam problem właśnie z tą górną linią biustonoszy, które mimo właściwego doboru rozmiaru odznaczają się na bluzce.Nie dość że kolorystyka jest bardzo jasna(latem jest mi ciężko, szybko się opalam, zima tez blada nie jestem)...Nie mogę znaleźć modelu z zamkniętą miseczką lub wykończonych tylko na brzegach koronką , która nie tworzy radykalnych, grubych brzegów.Takie modele tylko widzę dla biuściastych, są piękne, zamykają piersi gładko....Czy można wykonać u braffiterki taki biustonosz, który składa się z formowanej termicznie miseczki?A może znacie jakiś model który spełni moje oczekiwanie?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując