Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-08, 09:13   #1285
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Witam, po lacze sie w bolu i narzekaniach razem z Wami, bo nie sadzilam , ze 40 tydzien a ja dalej w dwu paku. Nie sadzilam tez , ze mnie wypuszcza wogole z takim rozwarciem. Ze nic mi nie wspomoga akcji ktora byla patrzac na skurcze ladna. Niewiem czy to mozliwe przy takim rozwarciu ale bedac w szpitalu i wczoraj w domu to naprawde gigantyczne ilosci glutow mi schodzilo najpierw z krwia wiec wydaje mi sie ze to czop ale ze az tyle tego. Grunt , ze sie nic im ie zmienilo. Brzuch tylko coraz wiekszy, i z malego dziecka zrobi sie gigant i jak przyjdzie czas to ja naprawde zastanawiam sie czy dam rade wycisnac z siebie ja. Wogole juz mam obawy skoro z tak silnymi skurczami ja nie urodzilam to Niewiem do jakiego momentu sie wstrzymac aby nie jechac? A jak wyjdzie , ze poczekam za dlugo i urodze w domu? No teraz to jakis lek mam. I bardziej mi sie wydaje , ze nie urodze niz urodze :/ chcialabym abysmy juz wszystkie urodzily i mogly sie na tym skupic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując