Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 18:28   #744
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Fryz mam do ciebie wielka prosbe o porade w sprawie moich wlosow...

Moje wlosy sa sztywne,geste i dosc przesuszone, szczegolnie na koncowkach,ale odkad zaczelam je olejowac sa nawet znosne...Moj naturalny kolor to ciemne braz. Nigdy nie rozjasnialam wlosow na calosci, kiedys kiedys mialam tylko pasemka,ale juz nie ma po nich sladu... Nigdy tez nie malowalam wlosow u fryzjera, bo zazwyczaj zmienialam kolor wlosow tylko o jakis ton i robilam to samodzielnie z roznymi efektami

Moj aktualny kolor widac na zdj 1, a na zdj 2 to kolor na ktory chcialabym przefarbowac wlosy. I moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza metoda aby to zrobic? czy konieczna jest dekoloryzacja, czy rozjasnianie i jaka jest roznicza pomiedzy pierwszym a drugim? jakiej farby uzywac (chodzi mi o firme i kolor,bo w sumie nie wiem jakie sa najlepsze...)Oczywiscie nie bede sama eksperymentowac bo niezbyt dobrze moze sie to skonczyc Planuje wybrac sie do dobrego salonu, jesli uda mi sie znalesc taki w moim malym miescie...ale najpierw chcialabym zasiegnac Twojej porady...

I jeszcze jedno...Problem polega na tym ze mieszkam w UK i wybieram sie do Polski ale tylko na pare dni i chcialabym to zalatwic w 1 dzien.... Czy to mozliwe aby dojsc do takiego koloru po 1 wizycie?

Aha i moje kolejne pytanie... Jak pielegnowac wlosy po takim malowaniu? jakiej odzywki powinnam uzywac???

Bylabym baaardzo wdzieczna za udzielenie mi porady, bo jestem zielona,a nie chce isc na zywiol do fryzjera bez przynajmniej podstawowej wiedzy,bo jak wspomnialam bedzie to moje pierwsze farbowanie w salonie...kiss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4120655 - Copy.jpg (74,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img99210_fryzury-dlugie_1509616.jpg (15,1 KB, 16 załadowań)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując