Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo przetłuszczająca się skóra twarzy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-27, 20:58   #34
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Bardzo przetłuszczająca się skóra twarzy!

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mówimy o rynku niemieckim czy polskim? W Polsce jeszcze coś się znajdzie, ale w DE jest bieda. To zależy też, czy Ci przeszkadza formuła dostępnych stacjonarnie niemieckich ser tzn woda + alkohol + gliceryna + wyciągi (Alterra, Arya Laya). Jeśli przeszkadza, to trzeba szukać niestety albo wśród wysokopółkowych (np Declare) albo kupować w necie spoza niemieckiego asortymentu. Ja przeszłam na azjatyckie sera, jest tu większy wybór lekkiej pielęgnacji, kremów wodnych, emulsji z minimalną ilością emolientów lub kremów w postaci galaretki. Warstwa takiego kosmetyku nie dokłada się to warstwy tłuszczu produkowanej przez skórę.

Ale oczywiście przy mocnym łojotoku (konieczność matowienia skóry co godzinę czy dwie) ŻADEN kosmetyk nie wyreguluje takiego przetłuszczania ani go nie opóźni. Można tylko wypracować sobie nawyk regularnego zbierania nadwyżki sebum chusteczkami /bibułkami matującymi na zmianę z pudrowaniem.



.
Czyli Cale zycie sie meczyc z tlustoscia na skorze... strasznie to uciazliwe... do tego ten tluszcz oszpeca...
tak chodzilo mi raczej o rynek niemiecki,a probowalas ZEL ALOESOWY firmy hübner? co sadzisz o zelu aloesowym?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-07-27 o 20:59
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując