Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia (ich brak) a praca - problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-16, 20:21   #19
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Studia (ich brak) a praca - problem

Dzięki dziewczyny, podniosłyście mnie na duchu

Czyli teraz powinnam przeczekac do lutego i zgłosic się do policealnej żeby mieć legitke, plus dowiedzieć się w pracy czy respektują status studenta?
Nie muszę w takim razie zdawać sesji? Bo szkoda mi marnować czas na nauke do niej jeśli mam do nauki inne rzeczy...
Właśnie, większość z was nie napisała - czy myślicie ze rozszerzona biol jest do ogarnięcia w 4 miesiące, zakładając, ze będę pracowac tylko pt,sob i niedz. a reszta tyg wolna (na naukę )

Poza tym, a propo deklaracji maturalnych - sprawdzałam, absolwenci mogą złożyć do 7 lutego

I wiem ze to dość niepewne czy się dostane, ale myślę ze warto zaryzykować, a jeśli nie, to pójdę na 2 kierunek na który w tym roku składałam i na którym byłabym szczęśliwsza - bezp. narodowe.

Ostatnio na innym wątku pewna wizazanka napisała, ze w wieku 19 lat można spokojnie podjąć prawidłową decyzje na jakie studia iść. Teraz sama widzę ze niekoniecznie tak jest, bo na studiach zmienia się pogląd na wiele rzeczy, a studiowanie danego kierunku dopiero pozwala na 100% stwierdzić czy tego właśnie chcemy.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując