Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-26, 12:57   #2317
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie wróciłam z salonu, więc wszelkie info na świeżo.
Może się kiedyś komuś przyda moje doświadczenie, sama przegrzebywałam fora, to wiem jak to jest

Zdecydowałam się na zabieg(uda+okolice bikini) z czystej desperacji, bo włosie moje czarne, mocne i złośliwe. Próbowałam wszystkiego, od zwykłej maszynki, przez wosk, masę cukrową, pianki i depilator, z takim samym efektem-wrośnięte włoski, czerwone plamy i okropnie zmasakrowane pachwiny, w których po każdym goleniu robiło się zapalenie mieszków.

Około miesiąca przed pójściem do salonu przestałam golić uda depilatorem. Przefajna kosmetyczka obejrzała mi wczoraj nóżki, pośmiałyśmy się z puszczy na nogach, wypełniłam papierki.
Rano przed zabiegiem wykosiłam włosie żyletką. Sam zabieg to leżenie bez spodni na fotelu w okularkach przy akompaniamencie pikania lasera.

-Wszystko trwało ok. 1,5h;
-Niektóre partie bolały, najbardziej bikini uff(ból, jak przy pierwszym razie z depilatorem elektrycznym, albo wymrażaniu kurzajek :S), niektóre zupełnie. Nie było źle, przeczytałam połowę książki;
-Koszt 600zł za 1 zabieg (trafiłam na promocję, 50% ceny hehe);
-Laser diodowy, nie IPL, który jest laserem tylko kosmetycznym!
-Mam trochę zaczerwienień, podobno zejdą do jutra;
-Nie miałam robionej próby, żele znieczulające to ponoć pic na wodę, blizny i pieprzyki nie mają znaczenia, zapalenie mieszków w bikini to też nie problem;
-Zakaz opalania do zakończenia zabiegów
-Następny zabieg za 2 tygodnie
-Nie poleca się robić tego tuż przed miesiączką ani w czasie, ze względu na większy ból;
-Im mniejsza opalenizna, tym mniej boli

To tyle z rzeczy, których sama chciałam się dowiedzieć
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując