Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usuwanie plam- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-21, 14:29   #9
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Żółte zabarwienie bluzek pod pachami:-((((

Cytat:
Napisane przez madie
Ktoś mi powiedział że te zażółcenia mogą powstawać od antyperspirantu pod pachy. Nie wiem czy to prawda bo staram się przy białych rzeczach go nie używać a i tak wydaje mi się że koszulki coraz gorzej wyglądają Zniszczyłam tak już kilka bluzek, których tego lata juz nie założe bo całe pożółkły pod pachami, a są tylko parę razy noszone
to chyba nie to...
jan ie uzywam wogle antyperspirantow i tez mam takie nieladne zacieki na bluzkach. wkurzajace to jest, zwlaszcza ze im bardziej obcisla bluzeczka tym szybciej sie to pojawia, a nasze proszki sobie nie radza, aczkolwiek ostatnio odkrylam ze persil (nie, nie chce go reklamowac - dostalam w 'preznecie' i okazalo sie ze jest ok) ten do bialych po pary (3-4) praniach wybiela do stanu prawie akceptowalnego (znaczy sie niewiele widac) te zazółcenia.

Probowalam roznymi srodkami - wybielaczami (mimo ze niszcza), doplamiaczami (tez ponoc niszcza) czy innymi nieniszczacymi srodkami i niestety nie pomoglo nawet potraktowanie starej koszulki(wiec doskonalej do testow) cloroxem.... (bylam zdesperowana)

Chetnie poznam cud srodek ktory to usunie
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując