Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-08, 18:12   #3853
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
aaaa, selene, bosko. jak ja tęsknię za świeżymi rybami. niestety, mam dostęp tylko do mrożonych (dostępne świeże typu karp mało mnie interesują)
uwielbiam mięso homara/kraba/langusty/raków... mniam mniam mniam
Zap raszam...7 min od mojego domku

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość



Możesz mi oddać Żartuję!
Ja też , ja też


Najpierw stempluj, potem kręć kółka. A co do minta, to zależy. Ja miejscowo nakładam, płaskim pędzlem do korektora.
No właśnie tak ten kształt mi tu kółka uniemożliwia no i po drugie taki mały mi się wydaje.Dopóki nie spróbuję to się nie dowiem Miękkością według mnie jest identyczny z kabuki z BS, z tym że z BS jest trochę gęstszy
I jeszcze pytanko dla dziewczyn uzywających bazę na powieki...bo moja z SN chyba nie dla mnie....czekacie aż baza podeschnie czy na wilgotna nakładacie cień ??? Wchodzi strasznie w zagłebienia i rowki, no i to samo robi z cieniem MAD...

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Hanneke..skoro używasz pędzelka do oczu czyli mozna go stosować również punktowo...czyli taki wszechstronny?
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora