Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-08, 17:51   #3777
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dziekuje za fotkę Powiedz mi, a jak z natury prezentują się Twoje rzęsy? Ja muszę jakiś wydłużający mocno znaleźć Aż mnie korci, żeby zamówić Spectaculara na TRU, bo ten Glorious.. ..
Ja się nauczyłam, żeby nie zachwycać się tuszem, którym pomalowałam dopiero co zmyte rzęsy Wszystko zawsze wygląda wtedy na lepiej umalowane, wydłużone itp, a potem wychodzi szydło z worka i już takiego efektu nie ma (jak pomaluje się rzęsy normalnie rano)

Fatale.. Jedyny doskonały tusz Ile to razy już chciałam pisać do Lancome, żeby nam go zwrócili..
no efekt dawal boski- ale nawet jakby byl dostepny to i tak bym go nie kupila bo jednak wole miec rzesy niz pozniej dziury

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dimiti - blyszczyk boski - koniecznie zdaj relacje jak przyjdzie;

ja dostałam dziś podkład ysl ( ekspres bo płaciłam jakoś w poniedziałek po południu chyba) - i kod wskazuje na 2007 - troche mnie rozczarowało to
niby trwałość 6 miesięcy od otwarcia ale czy te ponad 2 lata to nie za dużo na podkład??
ok zdam relacje


dziewczyny, a ktora to wizazanka kupila odzywke z back to basic i miala myc wczoraj wlosy?? bo relacji zadnych nie ma
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-01-08 o 17:52
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora