Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 17:54   #3778
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
pięknym i tez wysyłają z rosyjskim opisem

a ja kliknęłam perfumy i kredke, nie moglam sie powstrzymac, zapachu nie znam, wzięłam w ciemno
Ja już chyab skończyłam z braniem zapachów w ciemno ZObaczymy na jak długo. Ten co wzięłaś jest podobno ciekawy

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dziekuje za fotkę Powiedz mi, a jak z natury prezentują się Twoje rzęsy? Ja muszę jakiś wydłużający mocno znaleźć Aż mnie korci, żeby zamówić Spectaculara na TRU, bo ten Glorious.. ..
Ja się nauczyłam, żeby nie zachwycać się tuszem, którym pomalowałam dopiero co zmyte rzęsy Wszystko zawsze wygląda wtedy na lepiej umalowane, wydłużone itp, a potem wychodzi szydło z worka i już takiego efektu nie ma (jak pomaluje się rzęsy normalnie rano)

Fatale.. Jedyny doskonały tusz Ile to razy już chciałam pisać do Lancome, żeby nam go zwrócili..
Moje rzęsy z natury się nie prezentują
Jak nie nałożę jakiejkolwiek maskary wyglądam jak wypłowiały wielbłąd ... Teraz po mavali są lepsze, ale nadal zwykłe tusze mnie nie ratują. Muszę mieć wydłużający. I lekko pogrubiający. Ideał to jeszcze podkręcający.
Acha, i nie nakładałam tuszu na świeżo zmyte rzęsy. Były czyste od porannego prysznica
Jestem chora od kilku dni i chodziłam sobie po domku bez makijażu A tu mi Pani listonosz drugi raz! w tym tygodniu paczuszkę przyniosła (zawsze awizo było).
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora