Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-26, 20:08   #1997
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Tymon/Tymoteusz - Tymuś, Tymek
Tobiasz - tu trudniej trochę ale może Tobi No przy tym możesz mieć rację
Mistrzyniami w zdrabnianiu są przedszkolanki. U córki w grupie był np Arystoteles, który został Telkiem
O LOL, kto ogląda Naruto, ten wie Moje chrześniaki mają Mikołaj (Miku) i Tytus (Tysiek).

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
...

A co do niemocy - głównie brak czasu mi przeszkadzał (ojcowe zachciewajki kurna jego ... i potem fakt że trzepały mnie nerwy), a jak już siadłam koło 17... do tej pory napisałam stronę. Jak na niemoc i głupi dzień i brak weny to bardzo dobrze Tez chciałam oddać pierwszy rozdział w czwartek bo promotorka ma dyżur, ale jako że jutro też czeka mnie gotowanie dwudaniowego obiadu to czarno to widzę. Nie byłam u babki 3 miesiące to jeszcze tydzień mnie nie zabije
To podobnie jak u mnie, z tym, że ja jutro muszę iść po wpis i wiesz, nie chciałam tak z pustymi rękami, zresztą mu ten pierwszy rozdział już obiecuję od x czasu No właśnie ja dziś miałam cały dzień wolny właśnie z przeznaczeniem na pisanie pracy (i konstruowanie cv) i co, i pupcia

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ojjj ja tez musze pisac MUSZE
Musisz

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dotrwalam do sesji cudem, nawet na pierwsze terminy sie zalapalam
fizyka poszla fantastycznie jak zwykle hehe ale jakos to bedzie

nie wiem co sie tu dzieje ale


Ja w piątek ide na konsultacje dowiedzieć się, co z moimi wynikami z dwóch egzaminów
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora