Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 10:45   #1258
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

julianna-p
dzisiaj albo jutro będę farbować, tak mam oryginalną Revlona wodę 6% - na szczęście nie trzeba kupować 1 l tylko tyle ile trzeba do farby czyli 75 ml - super!! ponieważ najlepsze efekty są właśnie jeśli wszystko używamy od tej samej firmy, no farba nie jest tania ale zobaczę efekty - do farby dostałam gratis 2 ampułki Revlon po farbowaniu (jakiś eliksir na zniszczone włosy). Ciekawa jestem czy zniosę zapach farby i czy włosy nie będą zniszczone?? jak było u ciebie??.(trochę boję się żeby nie wyszło za ciemno i czerwono)
Wczoraj mama też mi powiedziała żebym używała z tymi farbami - żebym łysa w końcu nie została (sama też ostatnio farbowała ze 2 x w ciągu 2 tygodni, a czepia się).
Wydaje mi się że te ciągłe farbowanie wynika że nie jesteśmy do końca zadowolone z efektu końcowego.
Nie wiem dlaczego ale moim zdaniem wszystkie produkty Vitalitys mają jakiś chemiczny zapach - jestem wrażliwcem na zapachy więc u mnie odpada. Kupiłam krem do loków tej firmy ufffff - śmierdzi chemią.
A i jeszcze jedno dostałam fają propozycję ,,w sprawie nie wypłukiwania się włosów,, a rada brzmi: myc 1 x na tydzień, matko nie wyobrażam sobie bo używam środki do stylizacji.

klepka444456
jest jakiś błąd na stronie nie można wyświetlić zdjęć z podanego linku
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:56
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora