Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-26, 21:31   #2407
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Być może rzeczywiście latem szybciej działa - zawsze robiłam zimą i czekałam ok. 1.5 h. Wszystko było dobrze znieczulone

Ja teraz mam dylemat - iść na 4 zabieg na bikini czy jeszcze poczekać. Właśnie mija mi 11 tydzień i odrosły mi właściwie takie baaardzo jasne blond włoski (chyba była za mała moc, więc wypaliło melaninę, a nie 'zabiło' włosa), a takich ciemnych to dosłownie kilka.
Nie wiem, czy jest sens teraz wydawać na te kilka włosków kasę, bo jasnych i tak nie chwyci...

Myślicie, że lepiej jednak iść za ciosem i skończyć serię według planu czy poczekać na większą ilość włosów, ale 'zaburzyć' serię?
Ja bym poczekała jeszcze, przecież z kolejnymi zabiegami można wydłużać przerwę, a poza tym skoro są bardzo jasne to nie wiadomo czy laser je chwyci. Nie wiem ile Tobie tych włosów zostało, ale gdybym ja miala kilka ciemnych wloskow, reszta jasna to bym w ogole nie szła na 4. zabieg, ewentualnie jesienią lub po dłuższym czasie gdyby jakies nowe się pojawiły
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując