Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-18, 07:30   #3307
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Śliczna łączka
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Padłam
(...)
A mi sie wszystko podoba szkoda tylko pazurków
ale wyszło zrozumiale przynajmniej

Dziękować No troszkę. Choć już chyba zaczynam się przyzwyczajać do takiego stanu rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no potrafią panny i po 6 tyg trzymać z odrostem na pół paznokcia

no jak coś wspaniałego, to właśnie fajnie jest, ze trzymam ile chcę, a nie - zmywam, bo odprysnęło
Oj nie... To jest obleśne.

To ma sens
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53496671]hej, podczytuję was i czasem się tak udzielam ni z gruchy ni z pietruchy ale dzisiaj musiałam, bo też chcę coś napisać o czarnej odżywce Golden Rose



coraz więcej osób narzeka przez tą odżywkę, ona strasznie wysusza płytkę, niszczy, ja używałam jej pod każdy manicure jako baza przez miesiąc i wiecie co? moje zawsze twarde i mocne paznokcie z którymi raczej nigdy nie miałam problemu sypnęły się, na płytkach zrobiły się zadziory (tak, zadziory płytek, nie skórek) a na małym palcu zrobiła mi się dziura... DZIURA... po prostu kilka warstw paznokcia się wysuszyło i chciało oderwać... i musiałam mega uważać, bo nie dałam rady tego obciąć, bo bym połowy paznokcia na palcu nie miała. a potem stało się to samo z innym paznokciem... i w ogóle słabo chroniła jako baza, bo moje paznokcie zrobiły się pomarańczowe wtedy. od razu wyrzuciłam ją do kosza. już na szczęście są w świetnej kondycji znowu. w załączniku fotki po szkodach. nigdy żadna odżywka tak mi nie zmasakrowała paznokci, a używałam nawet Eveline8w1 kiedyś jako bazę.
[/QUOTE]
Spoko spoko

Jezuuuniu!!! Ale nie miałaś wcześniej żadnych objawów? Bo ja jak tylko zaczęłam zauważać łamliwość, to ją odstawiłam. Wiec w sumie moge powiedzieć, ze miałam szczęście...
Ja od kilku lat stale 8w1 używam, i nie mogę na nią powiedzieć złego słowa ze swojej strony. Natomiast jak wiele razy już pisałam (to usprawiedliwienie dla tych które czytają to raz enty) Młoda dostaje po niej pokrzywki. Stąd szukanie innej utwardzającej.

Ja odnoszę wrażenie że RLM, współpracuje z GR. Zdecydowanie za często "poleca" ich produkty. To, ze wydała książkę i stała się tak popularna, niestety w moich oczach sprawia, ze jest mniej wiarygodna.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Wiosna Panie Sierżancie? Gdyby nie baza khaki tylko żywsza to łąka w pełni, a tak jednak coś z jesieni się wkrada cichaczem

(...)

]To samo miałam jakiś czas temu, może nie aż tak głęboko ale własnei zadziorki na płytce paznokcia.. łuszczenie itp. Używałam tej czarej odżywki ale chwilę tylko więc to niekoneicznie jej wina, a bardziej nadmiaru odżywek utwardzających. Moje paznokcie chyba jeszcze się nie pozbierały po tych przebojach..
Tak jest! Dokładnie wyczułaś moją intencję Dziękuję

No ja w zasadzie tez nie długo. Kilka razy, z 5 może 6. Daje to jakoś miesiąc używania. Tez nie miałam takiego dramatu. Na początku było super, ale dość szybko zauważyłam, że paznokcie są ekstremalnie twarde (nawet bez odżywki), ale zupełnie nieelastyczne, więc kruche. Do tego rozdwajają się.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiem, ze to śmiesznie brzmi, ale zazwyczaj moje paznokcie widzę tylko przez pół godziny zmywam mani, odsuwam skórki, nawilżam i się biorę za kolejnego mańka

Nie, spoko. Rozumiem w pełni.
Do ostatnich wakacji, nie zdarzyło mi się chodzić w golasach przez ostatnie kilka dobrych lat. W te wakacje było za gorąco na malowanie, więc postawiłam na regenerację i jakoś przestałam tak bardzo zwracać na to uwagę i zdarza mi się spędzic dzień w golaskach
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora