Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-18, 22:31   #3313
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53496671]hej, podczytuję was i czasem się tak udzielam ni z gruchy ni z pietruchy ale dzisiaj musiałam, bo też chcę coś napisać o czarnej odżywce Golden Rose
[/QUOTE]
biedne pazurki, ale najważniejsze, że już jest dobrze
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Czytałam własnie na blogu Aaaaa no jak tydzień to jeszcze, myślałam, że ze 3

Dzięki, Twoje też ociekają lukrem
chyba bym nie dała rady, przy tylu kolorach co mam

dziękuję
Cytat:
Oj daję radę "jakoś".. Dobre światło to podstawa, przy czym mój tel najbardziej lubi pohmurny dzień między 8 rano a 13 Wtedy w oknie u siebie w lakierowni mam idealne warunki
mojemu kalkulatorowi światło nie pomaga
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a to już jest obrzydliwe... jak można nie widzieć, że to jest brzydkie już?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj nie... To jest obleśne.
no jest... co zrobić
Cytat:
Ja odnoszę wrażenie że RLM, współpracuje z GR. Zdecydowanie za często "poleca" ich produkty. To, ze wydała książkę i stała się tak popularna, niestety w moich oczach sprawia, ze jest mniej wiarygodna.
to żadne wrażenie, bo ona tego nie kryje
z drugiej strony jak ma dostęp do wszystkich nowości to poleca, w sumie u mnie to, co ona poleca się sprawdziło (pomadki, lakiery, kredki do ust)
ja bardzo ją lubię i szanuję za to co robi, a że jest trochę krejzol to też co niektórym nie odpowiada

a teraz widziałam zdj. czarnej GR i kilka komentarzy, że super i najlepsza , opinie skrajnie skrajne
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dobra, lakieroholiczki! mam quiz, który dzisiaj na fb wrzuciła Paulina's Passions
http://www.nailpro.com/name-drop/ mój wynik to 16/17 i muszę się przyznać, że przy czterech buteleczkach strzelałam
o matulu, wszystko miałam dobrze a chyba 6 buteleczek pierwszy raz na oczy widziałam to dopiero lakieromaniactwo
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53504736]Mani mam - przepraszam za końcówki,ale Insta Dri był głodny
[/QUOTE]
piękny odcień i piękne paznokcie
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
nie widzę przesady piękne i energetyczne mani
dziękuję
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora