Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 10:19   #3330
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja tak miałam jak zrobiłam jajka (krótkie kółka?) nie mogłam na nie patrzeć

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam sorry za kłaczek
Pazurki skróciłam bo się zawijają dziadygi. Będą stempelki ale nie wiem jeszcze co
Zawsze przepraszasz za kłaczek, a ja go nigdy nie widzę
Podoba mi się to połączenie, ale jeszcze bardziej tuning, który jest pokazany dalej


Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Hej. Możecie mi pomóc w wyborze pilnika? Papierowy czy szklany? Jestem zadowolona z papierowych, ale mam z Hebe czy Rossa, ale szybko się niszczą. Zastanawiam się nad Semilac, ale nie wiem czy wybrać 100/180, czy 120/180 albo jest jeszcze chyba 180/240? Noszę dłuższe paznokcie w modnym teraz kształcie "balerina" ☺☺😀
Polecam szklany, ale to już dziewczyny powiedziały.
Co do tego kształtu to oeesu, nienawidzę go Koleżanka ma taki naturalny i zawsze jej szczerze współczułam- zwłaszcza kiedy nosiła szpony spiłowane na kwadraty

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mini mono wrzutka ode mnie. Pierwsze mani od kilku tygodni, które nadaje się do pokazania, biorąc pod uwagę stan paznokci
Na razie jajka ledwo za opuszki, zapuszczam
Na drugim foto rzeczywisty kolor lakieru.

Ale słodziaki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Pierwsze mani jakie nadaje się do pokazania.. czekałabym jeszcze aż odsrosną do czegoś ładniejszego, ale projekt sie zaczął. Jakby kto pytał - przyrost wycięty do cna!
Doskonałe
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora