Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-07, 11:48   #4201
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Z tych co wymieniłam, że używam na co dzień nie wszystkie są idealne np. puder la mer pod oczy wypada bez szału, ale wydałam na niego tyle kasy, że go zużyję...
Na ogół testowanie potencjalnych zamienników robię w jakiś luźny dzień - sobota na zakupach itp. Po kilkukrotnym użyciu wiem czy będą ok czy lepiej komuś oddać.
No ja mam makeup codziennie na twarzy (wyjątek weekend jak nie wychodze nigdzie). Preferuje prace na miejscu w biurze (homeoffice mnie męczy) więc okazja do makeup jest. Poza tym bardzo to lubię i jest to dla mnie taka chwila relaksu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nie ma opcji na HO Ja też mam drogi sypaniec, którego muszę zacząć używać

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ooo, takie siedzenie w domu potrafi oduczyć robienia makijażu. Coś o tym wiem[emoji6] I mam tak, jak Ty. Coraz mniej nakładam, jak gdzieś idę[emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie oduczyła choroba, kiedy po prostu nie mogłam się malować. Też to lubię, ale lubię mniej niż więcej i karkołomne makijaże np. oczu mnie kompletnie nie kręcą. W ciągu dnia nie zawsze mam czas poprawiać makijaż i strasznie mnie denerwuje jak pod koniec dnia mam jakieś niedociągnięcia- podkład gdzieś się splackował czy cienie zebrały... Dlatego wolę nałożyć mniej i w neutralnych kolorach.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2021-10-07 o 11:49
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora