Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 12:28   #3988
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie zrobisz ciasta

Od wczoraj testuję puder perłowy i jestem oczarowana

Wczoraj wieczoraj przygotowując sie na przyjście TZ nałożyłam ten puder na sam hydrolat (bez kremu, bo pod koniec dnia nie potrzebuję) - efekt: skóra pięknie wygładzona, rysy optycznie "zmiękczone", subtelne, twarz wypoczęta i przy tym zmatowiona. Twarz wygląda bardzo delikatnie i młodziej Lekko rozjaśnia, ale w taki śliczny sposób, nie ma efektu "córki młynarza".
Nałożyłam później odrobinkę mieszanki pudru Oriflame+bambusowego+jedw abnego+propolisowego (nie na całą twarz, tylko na policzki, czoło, brodę) a na to puder brązujący Deborah nr 2 (delikatnie przyciemnił skórę, ma pęikny odcień - sa fotki w watku ze zbiorami kolorówkowymi, wklejała Zizou). Na kości policzkowe nałozyłam więcej brązera, aby był bardziej widoczny a na same ich szczyty: PI.

Dziewczyny, zakochałam sie w sobie
Efekt: buzia jak z fotoszopa Rysy złagodzone, równy koloryt, miejscowe rozświetlenie. Bomba


Dziś nałożyłam puder perłowy metodą Agi: pod filtry. Nie powstały żadne kluchy a tego się obawiałam. Odrobinkę dałam tez na filtr. Zrezygnowałam już z podkładu, nałożyłam samą mieszankę pudrową i brązer Deborah (na kosci policzkowe dałam trochę ciemniejszy i lekko opalizujący brązer Pierre Rene - baaaardzo go lubie )
Czuję lekkie ściągnięcie, bo jednak sama emulsja Lirene 50+ słabo nawilża, ale zobaczymy co będzie dalej.

Szkoda ze ten puder jest limitowanką a na ZSK ani na Mazidłach nie ma.


Niedługo składam zamówienie na BU i napewno go kupię


EDYCJA: i jeszcze co do perłowego: dobrze "trzyma" korektor Nie rozjeżdża się na nim.

Puder perlowy ode mnie? bo jezeli tak to on nie pochodzi z BU ani NP
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora