Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-25, 16:04   #1822
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hejka.

Znalazłam EDM dzięku Youtube oczywiście i Aubrey. Zastanawiam się nad zakupem. Nawet już mam co nieco w koszyku. Przeglądałam fora i nie widze nigdzie fotek ciemniejszych kolorków. Radzicie co do jasnych ale może ktoś mi doradzi z xciemnjeiszymi ???
Na pewno wzięłam Kaolin-bo moja trefa T błyszczy się 24 h na dobę. Na pewno korektorek mint na drobne czasem naczynka przy nosku i na cienie pod oczami ( mam minimalne,szczególnie po zarwanej nocy,warto wypróbwać, a co tam ;P) A tak poza tym myślę nad pędzlami i kolorem oczywiście...nie wiem co robić...;( pożalę się,że mam troszkę skłonności do trądziku, a właściwie plamek które pozostają po krostkach...
Wybrałam tak : kaolin sunlight i fair.
golden medium tan -semi mate, olive medium intensive , warm medium beige summer,
conclear : mint , lawender,
blushes: best friends , pink ribbon, sort touch
cienie: bet time story, parasil, pick me up

Zastanawiam się czy nie brac od razu prasowań ców nad którymi tak debatujecie ;P i nad katogorią produktów "FACE".Czy brac coś jeszcze? tak jak mówię, mam problemy z plamkami i przetłuszczaiem. A skóra raczej ciemniejsza...może powinnam wziąc jeszcze kilka odcieni poza tymi trzea? żeby wypróbowac co i jak ? Jakie kolorki radzicie??? Aha- Prosze tez o radę w sprawie bronzera - Natural Reflection Summer Bronze ? Lub Golden tan ? Nie żebym była jakąś murzynką, tu o tych bronzerach mówię, ale one chyba nie są az tak ciemne jak na zdjęciach ???

Plis dziewczynki o wsparcie...jestem nowa,ale już jestem maniakiem... ;P

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Zawuażyłam,że dużo osób sprzedaje kosmetyki EDM na allegro. Zastanawiałam się czy na próbe nie kupić, tak dla sprawdzenia kolorków...Sama nie wiem. A może któraś z dziwczyn będzie zamawiała i moge się podłączyć? Lub może ktoś chce dołaczyc do mnie...
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora