Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-25, 18:40   #1829
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Lasti Pokaż wiadomość
Ze swojego pierwszego w życiu kompletu próbek EDM najmniej do tej pory zużyłam korektora Multi Intensive. I w związku z tym mam do Was pytanka dwa:

1. Czym najlepiej nakładać taki mineralny korektor - głównie pod oczy? Próbowałam małym pędzelkiem i aplikatorem do cieni, ale nie poszło zbyt dobrze. Zdecydowanie lepiej, ale mniej precyzyjnie wychodzi mi nakładanie go opuszkami małych palców (tak jak nakładam sobie tradycyjny, płynny korektor). Może coś źle robię?

2. W komplecie próbek został mi też raz tylko użyty podkład Fairly Light Neutral (formuła Intensive). Jest dla mnie odrobinę za ciemny i za ciepły (żółtawe pigmenty). Zastanawiałam się, czy można by mieszać go ze szczyptą ww. korektora dla rozjaśnienia? Zrobiłam sobie próbę na nadgarstku - odcień faktycznie staje się jaśniejszy. Ale jak myślicie - jaka będzie tego faktura i trwałość na buzi? Może macie inne patenty na rozjaśnianie zbyt ciemnych podkładów EDM?

Z góry dzięki za info
Wymieszaj z jasniejszym podkladem, badz sprobuj z korektorem
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora