Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-22, 18:57   #2526
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43840501]- dzień bez nowego mydełka jest dla Ciebie dniem straconym
Ja tylko je wącham i przekazuję dalej- wolę jednak żele pod prysznic, a najlepiej to takie typu all over body, ale z ich strony nie można raczej liczyć na jakieś specjalne działanie na włosy, więc ja często robię odwrotnie- szamponu używam jako żelu i wiecie co mi się stało - jest to koronny dowód na wzmacniające działanie szamponu pomarańcza-chili;- depilator, który służy mi także do depilacji okolic pach pracuje teraz pełną parą i obawiam się jego rychłego końca, bo zauważyłam wzmocnienie i pogrubienie włosków pod pachami, a po kilkunastoletnim używaniu depilatora do tego celu były już naprawdę bardzo słabe [/QUOTE]

moja kolekcja mydeł jest bardzo skromna. Jeszcze dużo pracy mnie czeka, żeby dorównać twojej

dobrze, że tylko tam

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj przecież już dawno nic sobie nie kupowałaś to Ci się należał jakiś drobiazg .......


---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
zerkaj

na razie mój koszyk wygląda tak...
postawiłam na odmłodzenie pyska...
zapowiada się smakowicie przeglądaj dalej
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora