Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki H&M cz. 22
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-24, 12:21   #3524
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 22

Cytat:
Napisane przez Majessa Pokaż wiadomość
Czytałaś o naturalnych metodach leczenia pco? Ja cały zeszły rok latałam po szpitalach, ostatecznie pco + hiperinsulinizm + niedoczynność tarczycy, nie miałam w ogóle okresu bez wspomagania hormonów w zeszłym roku. Stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i zaczęłam na własną rękę wprowadzać suplementy diety skierowane dla osób z pco, picie mięty 2x dziennie (chociaż lekarze mnie wyśmiali jak tylko wspominałam o tym pomyśle i kazali brać anty - a ja nie chcę, brałam wystarczająco długo). Chciałam też iść do dietetyka klinicznego, ale obyło się bez tego. I od kilku miesięcy mam normalnie okres Nie wiem czy to jakiś zbieg okoliczności czy magiczne ozdrowienie, ale też miałam zawsze wielotorbielowate jajniki. Nawet jeśli to jakiś efekt placebo to na każdy kolejny okres cieszę się jak dziecko Jedyny minus, że bez tabletek anty pojawił się trądzik, ale wolę już jakoś z nim walczyć niż całe życie brać hormony.


Po wczorajszej dorzutce kliknęłam kilka rzeczy

dziękuję za informacje! nigdy o tym nie słyszałam, muszę poczytać w necie koniecznie
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora