Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmienie piersią w mijscu publicznym...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-05, 16:09   #65
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: karmienie piersią w mijscu publicznym...

jakbym była okrutna ,jak ktoś tutaj napisał ,to bym podeszła do takiej karmiącej matki i jej wygarnęła napisałam ze nie przyszło mi nawet do głowy zwracac jej uwagę i nigdy bym tego nie zrobiła, ale napisałam tez ze taki widok mi sie nie podoba. Chyba mam prawo? A czasem nie da sie nie patrzec, jak mam sie zachowac w sytuacji gdy jestem u kogoś w "gościach" i gospodyni, na marginesie kobieta widziana drugi raz w zyciu, zaczyna przy stole karmić synka? co mam sie odwrócić? wyjść? moze wymyślę sobie ze musze do wc? czasem sie nie da, i widziałam tez wtedy minę TZta i jemu np było wstyd. Mój teść za kazdym razem jak chciałam wyjść karmić, pierwszy sie zrywał i wychodził, wiec jego najwidoczniej taki widok krępuje. I dodam tylko ze nie dlatego ze mnie krępuje, bo kilka lat wczesniej zachowywał sie identycznie jak karmiła szwagierka, a ona natomiast nie wychodziła z pokoju
tak więc drogie mamy karmiące piersią, miejcie więcej wyrozumiałości dla ogółu a nie róbcie tylko duzo szumu o to ze inni są niewyrozumiali dla Was. Szanujmy sie wzajemnie
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując